Siedzenia samochodów powinny być chronione. Sprawdzą się pokrowce szyte na miarę. Spełnią swoje zadania, będą dobrze chroniły oraz dekorowały. Będą to na pewno pokrowce idealnie dopasowane. Kolorystyka jest różnorodna, klienci chętnie kupują pokrowce w kolorach czarnym, granatowym lub brązowym. Pokrowce mogą być różne:

* organizer jest zakładany na tył oparcia fotel przedniego. Jego atutem są kieszonki na drobiazgi oraz uchwyt na kubek. Pozwala podróżować wygodnie i mieć wiele rzeczy pod ręką. Dla osób mających dzieci taki pokrowiec jest doskonały;

* pokrowiec masażer, czyli stworzony z drewnianych kulek, masujący plecy oraz pośladki kierowcy podczas jazdy samochodem. Bardzo popularny w Polsce i stosowany od wielu lat:

* ochraniacz tylnej powierzchni oparcia fotela jest zakładany na tył fotela przedniego, chroni przed zabrudzeniem, co jest ważne, gdy na tylnych siedzeniach podróżują dzieci, które mają tendencję do kopania fotela znajdującego się przed nimi;

* pokrowce na miarę szyte są na zamówienie, dobrane są idealnie do konkretnego fotelu. Szyje się je z materiałów tapicerskich, skóry ekologicznej lub skóry naturalnej. Mogą mieć też oddzielne części na same oparcia lub na same siedziska, a także na zagłówki. 

Pokrowce na miarę to najwyższa klasa pokrowców i godna rekomendowania. Zleca się ich szycie specjalistycznej firmie i uzyskuje się doskonały efekt. Na rynku nie brakuje pokrowców gotowych, ale pokrowce doskonale dobrane do foteli w danym aucie są zdecydowanie najlepsze i rekomendowane każdej osobie. 

Pokrowce doskonale chronią fotele przed uszkodzeniem i zabrudzeniem. Dzięki ich stosowaniu fotele samochodowe są niczym nowe przez długie lata. Doskonałe pokrowce to wysoka jakość, warto zapłacić za szycie pokrowców na miarę, ponieważ będą dobrane tak, jak rękawiczka do dłoni - w pełni będą przylegać i będą miały także walor ozdobny - ich wygląd to duży atut. Można zamówić pokrowce ze skóry naturalnej, eleganckie i bardzo trwałe. To najwyższa klasa pokrowców szytych na miarę, sprawdzających się od wielu lat.